Na een wat rustige start kwamen geleidelijk steeds meer bezoekers naar de Schoolfeestloodsen om er een kijkje te nemen bij de wagenbouwers en de Rellie.
De bezoekende kinderen werden getrakteerd op popcorn, suikerspin en ijsjes en konden zich uitleven op het brandweerauto-springkussen. De wagenbouwers namen uitgebreid de tijd om aan de hand van bouwtekeningen de bezoekers op de hoogte te brengen van de meest uiteenlopende creaties, die zij eind juni zullen tonen in de Allegorische Optocht op zondag. De meeste deelnemers doen overigens ook mee aan de Nachtoptocht die dit jaar wordt gehouden in verband met de viering van het 150-jarig jubileum van het Goors School- en Volksfeest. Hun creaties zullen er in de Nachtoptocht totaal anders, maar zeker niet minder spectaculair uit zien dan in de Grote Optocht een week later.
Hofstreekomroep verzorgde dit jaar een rechtstreekse uitzending van de open dag.
De jury van de Optocht had afgelopen week al een bezoek gebracht aan de optochtdeelnemers om hun creaties in wording te bekijken.
De Schoolfeestloodsen waren ook het eindpunt van weer een opdracht van De Strijd om de Gouden Penning, waar de strijders het antwoord konden inleveren.
De Nachtoptocht is op zaterdag 21 juni en start om 23.00 uur en kent een kleinere route dan de Grote Allegorische Optocht die op zondagmiddag 29 juni vanaf 13.00 uur door de Goorse straten trekt.
Kijk ook op www.schoolfeest.com.




