Het Goors Mannenkoor en meezingkoor Ditis Gôôrus verzorgen op zondag 6 oktober een koffieconcert in de foyer van de Reggehof in Goor.
Het Mannenkoor heeft ervoor gekozen om alleen popnummers te brengen variërend van ‘Lean on me’ tot ‘Thank you for the music’. Ook Rob de Nijs, Daniël Lohues en Venice worden hierbij niet vergeten. Het programma bevat daarom allemaal nummers uit de jaren 60 t/m 90 van de vorige eeuw. Deze songs zullen door het mannenkoor gebracht worden in twee blokken van elk ongeveer 20 minuten. Afwisselend laat Ditis Gôôrus ook in twee blokken horen wat deze dames en heren allemaal in hun mars hebben. En meezingen mag natuurlijk! Een aantal nummers zullen gezamenlijk worden gebracht.
Twee totaal verschillende koren zullen op hun eigen wijze laten merken hoeveel plezier zangers en luisteraars in koormuziek kunnen hebben.
Het concert begint om 11.00 uur en zal duren tot ongeveer 13.00 uur. Halverwege is er een pauze om even op adem te komen. De toegang is gratis, een vrije gift wordt gewaardeerd.
Na dit koffieconcert gaat het Goors Mannenkoor zich voorbereiden op een aantal optredens rond Kerstmis, met als jaarlijks hoogtepunt het traditionele kerstconcert op Eerste Kerstdag. In 2025 viert het GMK zijn 80-jarig jubileum met op 4 oktober een fantastisch en spectaculair jubileumconcert in de Reggehof in Goor.




