In Filmhuis Alleman is vanaf 19 februari de film ‘Hamnet’ te zien.
In het 16e-eeuwse Engeland wordt het dorp van Agnes, een genezer, en Will, een schrijver, getroffen door de pest. Wanneer hun zoon Hamnet overlijdt, zet het verdriet van het gezin een creatief proces in gang dat zal leiden tot Hamlet, het meesterwerk van William Shakespeare.
Hamnet, geregisseerd door Chloé Zhao (Nomadland), is gebaseerd op de gelijknamige roman van Maggie O’Farrell. De film vertelt een aangrijpend verhaal over rouw, liefde en de unieke band tussen tweelingen, en vormt de emotionele oorsprong van Hamlet. Met hoofdrollen voor Jessie Buckley en Paul Mescal.
Filminfo: 2025 | Drama | 126 minuten | VS | Engels gesproken | 12+
Hamnet is te zien op: donderdag 19 februari om 14.00 uur (zonder pauze) en op dinsdag 24 februari om 20.00 uur (met pauze).
Tickets à € 9,00 zijn online verkrijgbaar via www.filmhuisalleman.nl. Aan de zaal kosten de tickets € 9,95.




